Oral-B Electric Toothbrush | iO6 & OxyJet | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brush
- TootjadOral-B
- Mudel: iO6 OxyJet
- Saadavus: 2
-
209€
Oral-B Electric Toothbrush | iO6 & OxyJet | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 2 | Number of teeth brushing modes 5 | White
| All | |
| Aku tüüp | N/A |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 2.00 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | N/A liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 5 |
| Kaasnevate harjapeade arv | 2 |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 99 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 475.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Oral-B |
| Producer product family | Electric Toothbrush |
| Producer product name | iO6 & OxyJet |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Taaslaetav | Yes |
| Taimer | 2 min |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | For adults |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



