Oral-B | Replaceable toothbrush heads | EB18-4 3D White Pro | Heads | For adults | Number of brush heads included 4 | White
- TootjadOral-B
- Mudel: EB18-4
- Saadavus: 5
-
16€
Oral-B | Replaceable toothbrush heads | EB18-4 3D White Pro | Heads | For adults | Number of brush heads included 4 | White
| All | |
| Aku tüüp | Does not apply |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 18 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | Does not apply liikumist minutis |
| Kaasnevate harjapeade arv | 4 |
| Net weight | 0.022 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3636 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 120 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | Oral-B |
| Producer product family | Replaceable toothbrush heads |
| Producer product name | EB18-4 3D White Pro |
| Seadme tüüp | Heads |
| Tare weight (kg) | 0.018 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | For adults |
| Volume (m3) | 0.0002376 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



