Philips | Replacement brush heads | HX6018/87 Sonicare ProResults | Heads | For adults | Number of brush heads included 8 | Blac
- TootjadPhilips
- Mudel: HX6018/87
- Saadavus: 3
-
39€
Philips | Replacement brush heads | HX6018/87 Sonicare ProResults | Heads | For adults | Number of brush heads included 8 | Black
| All | |
| Aku tüüp | Does not apply |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 48 mm |
| Gross height (mm) | 231 mm |
| Gross weight | 0.085 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | Does not apply liikumist minutis |
| Kaasnevate harjapeade arv | 8 |
| Net weight | 0.06 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2180 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 21 g |
| Plastic (No PET) | 4 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Replacement brush heads |
| Producer product name | HX6018/87 Sonicare ProResults |
| Seadme tüüp | Heads |
| Tare weight (kg) | 0.025 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | For adults |
| Volume (m3) | 0.00066528 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: philips replacement brush heads hx601887 sonicare proresults heads for adults number of brush heads included 8 blac, hx601887, philips, suuhooldus






