Tristar Steam Station | ST-8930 | 2200 W | 1.2 L | 6.5 bar | Auto power off | Vertical steam function | Calc-clean function | An
- TootjadTristar
- Mudel: ST-8930
- Saadavus: 1
-
69€
Tristar Steam Station | ST-8930 | 2200 W | 1.2 L | 6.5 bar | Auto power off | Vertical steam function | Calc-clean function | Anthracite
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 40 g/min |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 367.00 mm |
| Gross height (mm) | 307.00 mm |
| Gross weight | 2.75 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Juhtme pikkus | 1.9 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Lubja eemaldamise funktsioon | Yes |
| Maksimaalne aururõhk | 6.5 bar |
| Net weight | 2.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 73 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 480.00 g |
| Pidev auruvoog | 100 g/min |
| Piserdusfunktsioon | No |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Steam Station |
| Producer product name | ST-8930 |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Anthracite |
| Veemahuti suurus | 1.2 L |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar steam station st-8930 2200 w 12 l 65 bar auto power off vertical steam function calc-clean function an, st-8930, tristar, aurukeskused




