Philips | Garment steamer | STH7040/80 7000 Series | Handheld | 1500 W | 01/02 L | 28 g/min | Cashmere gray
- TootjadPhilips
- Mudel: STH7040/80
- Saadavus: 2
-
94€
Philips | Garment steamer | STH7040/80 7000 Series | Handheld | 1500 W | 01/02 L | 28 g/min | Cashmere gray
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 352.00 mm |
| Gross height (mm) | 151.00 mm |
| Gross weight | 1.65 kg |
| Gross width (mm) | 156.00 mm |
| Kaabli pikkus | 2.5 m |
| Muud funktsioonid | On/off switch OptimalTEMP technology |
| Net weight | 1.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 104.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 396 g |
| Pidev auruvoog | 28 g/min |
| Plastic (No PET) | 25 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Garment steamer |
| Producer product name | STH7040/80 7000 Series |
| Soojenemisaeg | 30 s |
| Tare weight (kg) | 0.42 kg |
| Toote värv | Cashmere gray |
| Tüüp | Handheld |
| Veemahuti suurus | 01/02 L |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips garment steamer sth704080 7000 series handheld 1500 w 0102 l 28 gmin cashmere gray, sth704080, philips, aurutid











