TEFAL All-in-One Garment Steamer | QT2028 | Stand Steamer | 2170 W | 100 g/min | 1.1 L | Premium Silver
- TootjadTEFAL
- Mudel: QT2028
- Saadavus: 3
-
370€
TEFAL All-in-One Garment Steamer | QT2028 | Stand Steamer | 2170 W | 100 g/min | 1.1 L | Premium Silver
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 595.00 mm |
| Gross height (mm) | 445.00 mm |
| Gross weight | 12.74 kg |
| Gross width (mm) | 395.00 mm |
| Net weight | 11.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Pidev auruvoog | 100 g/min |
| Plastic (No PET) | 240.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | All-in-One Garment Steamer |
| Producer product name | QT2028 |
| Soojenemisaeg | N/A s |
| Tare weight (kg) | 1.44 kg |
| Toote värv | Premium Silver |
| Tüüp | Stand Steamer |
| Veemahuti suurus | 1.1 L |
| Võimsus | 2170 W |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








