Philips Fabric Shaver GC026/80 Black, Battery powered
- TootjadPhilips
- Mudel: GC026/80
- Saadavus: 5
-
21€
Philips Fabric Shaver GC026/80 Black, Battery powered
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 80 mm |
| Brutokaal | 0.27 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 140 mm |
| Brutolaius (mm) | 90 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 295 mm |
| Gross height master carton | 190 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Kogus pakendis | 12 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.001008 m |
| Muud funktsioonid | Remove fabric pills from all types of garments |
| Net weight master carton | 3.24 kg |
| Netokaal | 0.221 kg |
| Paber/Papp | 40.60 g |
| PET | 1.80 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 6.60 g |
| Producer product family | Fabric Shaver |
| Producer product name | GC026/80 |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Tare weight master carton | 0.165 kg |
| TI kaal (kg) | 0.003 kg |
| Toetatud akude arv | 2 x AA |
| Toite tüüp | Battery powered |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: philips fabric shaver gc02680 black, battery powered, gc02680, philips, topieemaldajad




