Xiaomi Mijia Lint Remover 2 EU | White | Rechargeable battery | 5 W
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR08S4EU
- Saadavus: 5
-
21€
Xiaomi Mijia Lint Remover 2 EU | White | Rechargeable battery | 5 W
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 148 mm |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Muud funktsioonid | Charging time: 2 hours 6-leaf steel blade Powerful 6000 rpm motor High-capacity battery |
| Net weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2432 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Mijia Lint Remover 2 EU |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toetatud akude arv | N/A |
| Toite tüüp | Rechargeable battery |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsus | 5 W |
| Volume (m3) | 0.0007104 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







