SALE OUT. Bissell All-in-one Multi-surface Vacuum Cleaner | 4284N | Cordless operating | Washing function | 25.9 V | Operating t
- TootjadBissell
- Mudel: 4284NSO
- Saadavus: 2
-
314€
SALE OUT. Bissell All-in-one Multi-surface Vacuum Cleaner | 4284N | Cordless operating | Washing function | 25.9 V | Operating time (max) 45 min | Black/Midnight Blue | Warranty 24 month(s) | USED, DIRTY AND SCRATCHED
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 264.00 mm |
| Gross height (mm) | 660.00 mm |
| Gross weight | 8.67 kg |
| Gross width (mm) | 291.00 mm |
| Laadimisaeg | 5 h |
| Märg vaakum | Yes |
| Müratase | 64 dB |
| Net weight | 4.81 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3635.00 g |
| Pesemisfunktsioon | Yes |
| Pinge | 25.9 V |
| Plastic (No PET) | 225.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | All-in-one Multi-surface Vacuum Cleaner |
| Producer product name | 4284N |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | USED, DIRTY AND SCRATCHED |
| Seadme tüüp | Cordless operating |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 3.86 kg |
| TI weight (kg) | 0.50 kg |
| Tolmumaht | 0.45 L |
| Tööaeg (max) | 45 min |
| Toote värv | Black/Midnight Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | 0.62 L |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






