SALE OUT. Bosch Food Processor MultiTalent 8 | MC812W501 | 1000 W | Number of speeds 2 | Bowl capacity 3.9 L | Blender | White |
- TootjadBosch
- Mudel: MC812W501SO
- Saadavus: 1
-
152€
SALE OUT. Bosch Food Processor MultiTalent 8 | MC812W501 | 1000 W | Number of speeds 2 | Bowl capacity 3.9 L | Blender | White | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Smart tool detection technology |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross weight | 7.26 kg |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kannu mahutavus | 3.9 L |
| Kiiruste arv | 2 |
| Kontrolli tüüp | Adjustable speed settings with LED control |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal | Plastic |
| Materjal, nuga | Stainless steel |
| Mikser | Yes |
| Mikseri töömaht | 1.5 L |
| mustmetallid | 46.00 g |
| Net weight | 5.73 kg |
| Nõu jahumahutavus | 750 g |
| Nõu koos kaane ja mikseriga | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1384.00 g |
| PET | 46.00 g |
| Plastic (No PET) | 104.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Food Processor MultiTalent 8 |
| Producer product name | MC812W501 |
| Roostevabast terasest hakkimisnuga | Multifunctional waveCut knife |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.53 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Asian salad slicing disc Coarse grating disc French fries cutting disc Potato grater disc |
| Toote värv | White |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



