SALE OUT. Braun Kettle | WK 300 | Standard | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360 rotational base | White | DAMAGED PACKAGING
- TootjadBraun
- Mudel: WK300 WhiteSO
- Saadavus: 1
-
35€
SALE OUT. Braun Kettle | WK 300 | Standard | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360° rotational base | White | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav filter | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Filtreerimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 227.00 mm |
| Gross depth master carton | 790.00 mm |
| Gross height (mm) | 296.00 mm |
| Gross height master carton | 313.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Gross width master carton | 235.00 mm |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 1.16 kg |
| Net weight master carton | 5.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 116.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer | Braun |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | WK 300 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Tare weight master carton | 0.99 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Standard |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


