SALE OUT. Caso Barbecue Cooler | S-L | Energy efficiency class F | Free standing | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED TOP, DEN
- TootjadCaso
- Mudel: 00703SO
- Saadavus: 1
-
421€
SALE OUT. Caso Barbecue Cooler | S-L | Energy efficiency class F | Free standing | Black | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED TOP, DENT DOOR CORNER
| All | |
| Aastane energiakulu | 99 kWh |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | F |
| Gross depth (mm) | 550.00 mm |
| Gross height (mm) | 720.00 mm |
| Gross weight | 36.75 kg |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| Kõrgus | 68 cm |
| Laius | 43 cm |
| Net weight | 35.15 kg |
| Neto kogumahutavus | 63 L |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| PET | 400.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Barbecue Cooler |
| Producer product name | S-L |
| Riiulite arv | 3 |
| Riiulite materjal | Iron chrome |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, SCRATCHED TOP, DENT DOOR CORNER |
| Sügavus | 50 cm |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Temperatuur | 2-14 C |
| Temperatuuride arv | 1 |
| Toote tüüp | Free standing |
| Toote värv | Black |
| Ukse hing | Left |
| Võimsus | 60 W |
| Volume (m3) | 0.19 m |
| Warranty | 22 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




