SALE OUT. Caso | Egg cooker | E9 | Stainless steel | 400 W | DAMAGED PACKAGING | Functions 13 cooking levels
- TootjadCaso
- Mudel: 02771SO
- Saadavus: 1
-
31€
SALE OUT. Caso | Egg cooker | E9 | Stainless steel | 400 W | DAMAGED PACKAGING | Functions 13 cooking levels
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Transparent lid |
| Funktsioonid | 13 cooking levels |
| Gross depth (mm) | 202.00 mm |
| Gross depth master carton | 435.00 mm |
| Gross height (mm) | 197.00 mm |
| Gross height master carton | 225.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |
| Gross width master carton | 430.00 mm |
| Muud funktsioonid | LED power indicator |
| Net weight | 0.72 kg |
| Net weight master carton | 5.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 102 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 520.00 g |
| Plastic (No PET) | 157.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Egg cooker |
| Producer product name | E9 |
| SALE OUT. | Y, Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.68 kg |
| Tare weight master carton | 0.72 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Egg cooker |
| Võimsus | 400 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 22 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




