SALE OUT. Caso Turbo Hot Water Dispenser | Hot 7 | Water Dispenser | 2200-2600 W | 2.7 L | Plastic/Stainless Steel | Black/Stain
- TootjadCaso
- Mudel: 01875SO
- Saadavus: 1
-
97€
SALE OUT. Caso Turbo Hot Water Dispenser | Hot 7 | Water Dispenser | 2200-2600 W | 2.7 L | Plastic/Stainless Steel | Black/Stainless Steel | DAMAGED PACKAGING, BROKEN INER PACKAGING, DAMAGED GLASS CONTAINER
| All | |
| 360° pöörlev alus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 315.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 3.10 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Maht | 2.7 L |
| Materjal | Plastic/Stainless Steel |
| Metal aluminum | 210.00 g |
| Muud funktsioonid | Perfect for making tea, instant coffee, instant noodles and baby food 7 different temperature settings: 40 - 100 C (in 10 C increments) Energy-saving: up to 50 % compared to conventional kettles |
| Net weight | 2.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Caso |
| Producer product family | Turbo Hot Water Dispenser |
| Producer product name | Hot 7 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, BROKEN INER PACKAGING, DAMAGED GLASS CONTAINER |
| Tare weight (kg) | 0.61 kg |
| Temperatuuriseadete arv | Temperatures of 40 100 C |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Tüüp | Water Dispenser |
| Võimsus | 2200-2600 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









