SALE OUT. | Gorenje Washing machine | W3NGPI72SBS | Energy efficiency class B | Front loading | Washing capacity 7 kg | 1200 RPM
- TootjadGorenje
- Mudel: W3NGPI72SBSSO
- Saadavus: 1
-
257€
SALE OUT. | Gorenje Washing machine | W3NGPI72SBS | Energy efficiency class B | Front loading | Washing capacity 7 kg | 1200 RPM | Depth 43.5 cm | Width 59.5 cm | Display | LCD | Steam function | DAMAGED PACKAGING, BENT ON FRONT DOORS, SCRATCHED
| All | |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 51 kWh |
| Energiatõhususe klass | B |
| Gross depth (mm) | 495.00 mm |
| Gross height (mm) | 880.00 mm |
| Gross weight | 59.00 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Kõrgus | 84.5 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 59.5 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1200 RPM |
| Mootori tüüp | Inverter PowerDrive motor |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 76 dB |
| Net weight | 57.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Pesumaht | 7 kg |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | W3NGPI72SBS |
| Programmide arv | 15 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, BENT ON FRONT DOORS, SCRATCHED |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 43.5 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Trumli maht | 43 L |
| Tüüp | Free standing |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.28 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





