SALE OUT. Jimmy Hair Dryer F7 | SALE OUT. SALE OUT. Jimmy Hair Dryer | F7 | 1600 W | Number of temperature settings 3 | Ionic fu
- TootjadJimmy
- Mudel: F7SO
- Saadavus: 1
-
72€
SALE OUT. Jimmy Hair Dryer F7 | SALE OUT. SALE OUT. Jimmy Hair Dryer | F7 | 1600 W | Number of temperature settings 3 | Ionic function | USED, SCRATCHED, WITHOUT DRYING NOZZLE, MANUAL | Warranty 3 month(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 336.00 mm |
| Gross depth master carton | 266 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross height master carton | 334 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Gross width master carton | 337 mm |
| Hajuti otsik | No |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kokkupandav käepide | No |
| Mootori tüüp | Brushless Digital Motor |
| Muud funktsioonid | Smart LED touch screen Nano Water Ion Mode: Warm/Cold/Hot and cold circulation/Soft, Soft Airspeed Control: High, Medium, Low |
| Net weight | 0.80 kg |
| Net weight master carton | 5.628 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 263.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Jimmy |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | F7 |
| Riputusaas | No |
| SALE OUT. | Y, Y, Y |
| Saleout | USED, SCRATCHED, WITHOUT DRYING NOZZLE, MANUAL |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Tare weight master carton | 0.509 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Styling Nozzle |
| Temperatuuriseadete arv | 3 |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 1600 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


