SALE OUT. Jimmy | JF41 Pro | Stand Fan | 20 W | Diameter 25 cm | Number of speeds 1 | Oscillation | Remote control | DAMAGED PAC
- TootjadJimmy
- Mudel: JF41 ProSO
- Saadavus: 5
-
79€
SALE OUT. Jimmy | JF41 Pro | Stand Fan | 20 W | Diameter 25 cm | Number of speeds 1 | Oscillation | Remote control | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 768.00 mm |
| Gross height (mm) | 243.00 mm |
| Gross weight | 4.50 kg |
| Gross width (mm) | 363.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kiiruste arv | 1 |
| Läbimõõt | 25 cm |
| Muud funktsioonid | Smart APP Connected Air Flow Distance: 15M |
| Net weight | 3.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1380.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Jimmy |
| Producer product name | JF41 Pro |
| Remote control | Yes |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Taimer | 1-7 hours |
| Tare weight (kg) | 1.48 kg |
| Tüüp | Stand Fan |
| Võimsus | 20 W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Võnkumine | Yes |
| Võnkumise ulatus | 360 |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








