SALE OUT. Mesko Fan | MS 7322 | Desk Fan USB | DAMAGED PACKAGING | Black | Diameter 15 cm | Number of speeds 1 | Oscillation | 4
- TootjadMesko
- Mudel: MS 7322SO
- Saadavus: 1
-
9€
SALE OUT. Mesko Fan | MS 7322 | Desk Fan USB | DAMAGED PACKAGING | Black | Diameter 15 cm | Number of speeds 1 | Oscillation | 4.5 W
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross depth master carton | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross height master carton | 416.00 mm |
| Gross weight | 0.57 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Gross width master carton | 400.00 mm |
| Inner carton packing Qty | 2.00 pc(s) |
| Kiiruste arv | 1 |
| Läbimõõt | 15 cm |
| Müratase | 60 dB |
| Muud funktsioonid | Power supply DC 5V. Dimensions:19cm x 18 cm x 9cm |
| Net weight | 0.38 kg |
| Net weight master carton | 13.56 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 384.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 185.00 g |
| PET | 8 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Mesko |
| Producer product family | Fan |
| Producer product name | MS 7322 |
| Remote control | No |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare other | 83 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Tare weight master carton | 1.75 kg |
| TI weight (kg) | 0.28 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Desk Fan USB |
| Type of battery | Battery |
| Võimsus | 4.5 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Võnkumine | Yes |
| Võnkumise ulatus | 360 |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



