SALE OUT. | Mill | Heater | AB-H2000DN | Oil Filled Radiator | 2000 W W | Number of power levels 3 | Suitable for rooms up to 24
- TootjadMill
- Mudel: AB-H2000DNSO
- Saadavus: 1
-
130€
SALE OUT. | Mill | Heater | AB-H2000DN | Oil Filled Radiator | 2000 W W | Number of power levels 3 | Suitable for rooms up to 24-34 m³ | White | DAMAGED PACKAGING, USED, INCOMPLETE SET | 230 V V
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Compared to ordinary oil filled radiators, our Mill Oil series are much more effective because of the closed structure of the heater which makes a unique chimney effect (patented Heat boost technology). For instance, our Mill Oil 1000W is as effective as |
| Funktsioonid | 3 heat settings: 800/1200/2000W |
| Gross depth (mm) | 495.00 mm |
| Gross height (mm) | 697.00 mm |
| Gross weight | 13.54 kg |
| Gross width (mm) | 197.00 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.6 m m |
| Kaabli pikkus | 1.6 m m |
| Kaal | 14.9 kg g |
| Kõrgus | 42 x 15 x 65.6 cm cm |
| Laius | 42 x 15 x 65.6 cm cm |
| Mõõdud (l x s x k) | 42 x 15 x 65.6 cm mm |
| Muud funktsioonid | Mill Heat Boost technology, Day/night thermostat, Over heating protection, Tip-over switch |
| Net weight | 11.941 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 13 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1431 g |
| Pinge | 230 V V |
| Plastic (No PET) | 168 g |
| Producer | Mill |
| Producer product family | Heater |
| Producer product name | AB-H2000DN |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, USED, INCOMPLETE SET |
| Sobib ruumidele suurusega kuni | 24-34 m |
| Sügavus | 42 x 15 x 65.6 cm cm |
| Tare weight (kg) | 1.599 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Oil Filled Radiator |
| Uimede arv | 9 |
| Võimsus | 2000 W W |
| Võimsusastete arv | 3 |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out mill heater ab-h2000dn oil filled radiator 2000 w w number of power levels 3 suitable for rooms up to 24, ab-h2000dnso, mill, kutteseadmed, kodutehnika






