SALE OUT. Mill PA1300WIFI4 Panel Heater with WiFi Gen 4 1300 W Suitable for rooms 15-19 m White IPX4 | SALE OUT. Mill Invisible
- TootjadMill
- Mudel: PA1300WIFI4SO
- Saadavus: 1
-
99€
SALE OUT. Mill PA1300WIFI4 Panel Heater with WiFi Gen 4 1300 W Suitable for rooms 15-19 m² White IPX4 | SALE OUT. Mill Invisible Smart WiFi Heater | PA1300WIFI4 | Panel Heater | 1300 W | Suitable for rooms up to 15-19 m² | White | DAMAGED PACKAGING, BIG DENT ON FRONT | IPX4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Easy connection to WiFi via Bluetooth 5.2 LED Display for easy reading Fast and even distribution of heat in the whole room Low energy control Mill PID Wattage Tech Mill Predictive Heating Open Window Function Silent operation |
| Gross depth (mm) | 121.00 mm |
| Gross height (mm) | 1115.00 mm |
| Gross weight | 7.60 kg |
| Gross width (mm) | 451.00 mm |
| IP klass | IPX4 |
| Kõrgus | 40 cm |
| Küttekeha materjal | X-aluminium high efficiency, low surface temperature (max. 54 C) |
| Laius | 105 cm |
| Net weight | 6.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1496.00 g |
| Plastic (No PET) | 18.00 g |
| Producer | Mill |
| Producer product family | Invisible Smart WiFi Heater |
| Producer product name | PA1300WIFI4 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, BIG DENT ON FRONT |
| Sobib ruumidele kuni | 15-19 m |
| Sügavus | 8.6 cm |
| Tare other | 86.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Panel Heater |
| Võimsus | 1300 W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 58 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out mill pa1300wifi4 panel heater with wifi gen 4 1300 w suitable for rooms 15-19 m white ipx4 sale out mill invisible, pa1300wifi4so, mill, kutteseadmed, kodutehnika



