SALE OUT. Mill Portable Heater | CO1500MAXWIFI3 | Convection Heater | 1500 W | Suitable for rooms up to 14-18 m | White | DEMO |
- TootjadMill
- Mudel: CO1500MAXWIFI3SO
- Saadavus: 1
-
99€
SALE OUT. Mill Portable Heater | CO1500MAXWIFI3 | Convection Heater | 1500 W | Suitable for rooms up to 14-18 m² | White | DEMO | IPX4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | 100% Silent Operations Connected: WiFi + App control Temperature calibration function |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 450.00 mm |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gross width (mm) | 600.00 mm |
| IP klass | IPX4 |
| Kõrgus | 38.5 cm |
| Korpuse materjal | Front material: Steel, Base material: Aluminum |
| Laius | 62 cm |
| Net weight | 4.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1634.00 g |
| Plastic (No PET) | 166.00 g |
| Producer | Mill |
| Producer product family | Portable Heater |
| Producer product name | CO1500MAXWIFI3 |
| Saleout | DEMO |
| Sobib ruumidele kuni | 14-18 m |
| Sügavus | 24.5 cm |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Convection Heater |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

