SALE OUT. MOVA Z60 Ultra Roller Complete Robot Vacuum, White | MOVA Robot Vacuum | Z60 Ultra Roller Complete | Wet&Dry | 6400 mA
- TootjadMOVA
- Mudel: R9540ASO
- Saadavus: 1
-
876€
SALE OUT. MOVA Z60 Ultra Roller Complete Robot Vacuum, White | MOVA Robot Vacuum | Z60 Ultra Roller Complete | Wet&Dry | 6400 mAh | Dust capacity 3.2 L | 28000 Pa | White | USED, DIRTY, SCRATCHED | 36 month(s)
| All | |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Dokkimisjaam | Yes |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Obstacle clearance height - 80mm Removing the side brush Side brush lift height- 10 mm HydroForce wash: deep cleaning with high pressure running water AutoShield technology: protects carpets from moisture MaxiReach technology: edge-to-edge cleaning StepMa |
| Gross depth (mm) | 553.00 mm |
| Gross height (mm) | 545.00 mm |
| Gross weight | 19.98 kg |
| Gross width (mm) | 463.00 mm |
| Harja tüüp | 1 main brush and 1 side brush |
| Imemisvõimsus | 28000 Pa |
| Interaktiivne kaart | Multi-floor Mapping |
| Isepuhastuv | Yes |
| Kõrgus | 9.6 cm |
| Läbimõõt | 35 cm |
| Lasersensorite tehnoloogia | Yes |
| Loomade järelt koristamiseks | Yes |
| Net weight | 16.98 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2875.00 g |
| Plastic (No PET) | 125.00 g |
| Producer | MOVA |
| Producer product family | Robot Vacuum |
| Producer product name | Z60 Ultra Roller Complete |
| Saleout | USED, DIRTY, SCRATCHED |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1x Self-cleaning station, 1x Charging station ramp extension plate, 1x User manual, 1x Automatic solution dosing module dual compartment, 1x Dust bag, 1x Roller broom, 1x Side brush, 1x Sink |
| TI weight (kg) | 0.50 kg |
| Tolmukoguja tüüp | Bag |
| Tolmumaht | 3.2 L |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Wet&Dry |
| Type of battery | Accumulator |
| Ukselävede ületamine | 8 cm |
| Veemahuti suurus | 4 L |
| Volume (m3) | 0.14 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






