SALE OUT. | Osram Parathom Classic Filament | E27 | 5.9 W | Warm White | DAMAGED PACKAGING | 24 month(s)
- TootjadOsram
- Mudel: 4099854467738SO
- Saadavus: 1
-
3€
SALE OUT. | Osram Parathom Classic Filament | E27 | 5.9 W | Warm White | DAMAGED PACKAGING | 24 month(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | D |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Kaitseklaas | IP20 |
| Lampide eluiga | 15000 h |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1655.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Producer | Osram |
| Producer product name | Parathom Classic Filament |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tarviku/korgi tüüp | E27 |
| Tuhmistatav | No |
| Valguse värv | Warm White |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Värvieraldusindeks (CRI) | 80 |
| Värvitemperatuur | 2700 K |
| Võimsus | 5.9 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



