SALE OUT. Philips Dual Steam Air Fryer | NA552/00 5000 Series | Power 2750 W | Capacity 9 L | RapidAir Plus | Black | DAMAGED PA
- TootjadPhilips
- Mudel: NA552/00SO
- Saadavus: 1
-
247€
SALE OUT. Philips Dual Steam Air Fryer | NA552/00 5000 Series | Power 2750 W | Capacity 9 L | RapidAir Plus | Black | DAMAGED PACKAGING | 24 month(s)
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 490.00 mm |
| Gross weight | 10.62 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Jahe(dad) käepide(med) | Yes |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kõrgus | 44.3 cm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Laius | 29.2 cm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Maht | 9 L |
| Märgutuli | Yes |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight | 9.72 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 875.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Dual Steam Air Fryer |
| Producer product name | NA552/00 5000 Series |
| Programmide arv | 12 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sisuaken | No |
| Sügavus | 35.1 cm |
| Taimeri kestus | Up to 60 min |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Tehnoloogia | RapidAir Plus |
| Temperatuur | 40-200 C |
| Toote värv | Black |
| Võimsus | 2750 W |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




