SALE OUT. Philips Vacuum Cleaner | XC3031/01 | Cordless operating | N/A W | 25.2 V | Operating time (max) 60 min | Blue | Warran
- TootjadPhilips
- Mudel: XC3031/01SO
- Saadavus: 1
-
161€
SALE OUT. Philips Vacuum Cleaner | XC3031/01 | Cordless operating | N/A W | 25.2 V | Operating time (max) 60 min | Blue | Warranty 24 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Aku tüüp | Lithium |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | The 3-level filtration system safely traps dust |
| Filtration system | Yes |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 1150.00 mm |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 5 h |
| Märg vaakum | No |
| Müratase | 80 dB |
| Net weight | 2.72 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1535.00 g |
| Pesemisfunktsioon | No |
| Pinge | 25.2 V |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Vacuum Cleaner |
| Producer product name | XC3031/01 |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Seadme tüüp | Cordless operating |
| Tare weight (kg) | 1.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.40 kg |
| Tolmumaht | 0.6 L |
| Tööaeg (max) | 60 min |
| Toote värv | Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | N/A L |
| Võimsus | N/A W |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |


