SALE OUT. SALE OUT. Bissell | Portable Carpet and Upholstery Cleaner | SpotClean HydroSteam Pro | Corded operating | Washing fun
- TootjadBissell
- Mudel: 3700NSO
- Saadavus: 1
-
270€
SALE OUT. SALE OUT. Bissell | Portable Carpet and Upholstery Cleaner | SpotClean HydroSteam Pro | Corded operating | Washing function | 1000 W | - V | Black | Warranty 24 month(s) | DEMO
| All | |
| Aku tüüp | - |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | HydroSteam Technology |
| Gross depth (mm) | 313.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 8.20 kg |
| Gross width (mm) | 428.00 mm |
| Imemisvõimsus | 12-15k Pa |
| Kaabli pikkus | 4.5 m |
| Kandesangad | Yes |
| Märg vaakum | Yes |
| Müratase | 73 dB |
| Muud funktsioonid | Cleaning Modes: SteamWash, Steam, Wash Dry Time: 30 min |
| Net weight | 5.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Pesemisfunktsioon | Yes |
| Pinge | - V |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Bissell |
| Producer product family | Portable Carpet and Upholstery Cleaner |
| Producer product name | SpotClean HydroSteam Pro |
| Puhastatavad pinnad | Carpet, Rugs, Upholstery, Car, Stairs, Tile Grout, Drapes, Sneakers |
| SALE OUT. | Y, Y, Y |
| Saleout | DEMO |
| Seadme tüüp | Corded operating |
| Tare weight (kg) | 2.30 kg |
| Tolmumaht | - L |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 1.9 L |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



