SALE OUT. Xiaomi Robot Vacuum S40C EU | Xiaomi Robot Vacuum S40C EU | Wet&Dry | 2600 mAh | Dust capacity 0.52 L | 5000 Pa | Whit
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9664EUSO
- Saadavus: 1
-
140€
SALE OUT. Xiaomi Robot Vacuum S40C EU | Xiaomi Robot Vacuum S40C EU | Wet&Dry | 2600 mAh | Dust capacity 0.52 L | 5000 Pa | White | DAMAGED PACKAGING | 19 month(s)
| All | |
| Aku mahutavus | 2600 mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | High-capacity dustbin and water tank Multiple sensors Smart control 360-degree room scan for quick and accurate whole-house mapping |
| Gross depth (mm) | 468.00 mm |
| Gross height (mm) | 139.00 mm |
| Gross weight | 3.74 kg |
| Gross width (mm) | 383.00 mm |
| Harja tüüp | 1 main brush and 1 side brush |
| Imemisvõimsus | 5000 Pa |
| Interaktiivne kaart | Multi-floor Mapping |
| Kõrgus | 9.7 cm |
| Läbimõõt | 34 cm |
| Lasersensorite tehnoloogia | Yes |
| Net weight | 3.44 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 90.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Pinge | 100-240 V |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Robot Vacuum S40C EU |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.20 kg |
| Tolmumaht | 0.52 L |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Wet&Dry |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | 0.26 L |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 19 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



