Delonghi | Coffee Maker | EDG110.WB Dolce Gusto Piccolo XS | Pump pressure 15 bar | Capsule | 1400 W | White
- TootjadDelonghi
- Mudel: EDG110.WB
- Saadavus: 5
-
53€
Delonghi | Coffee Maker | EDG110.WB Dolce Gusto Piccolo XS | Pump pressure 15 bar | Capsule | 1400 W | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 287.00 mm |
| Gross height (mm) | 301.00 mm |
| Gross weight | 2.35 kg |
| Gross width (mm) | 177.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Capsule |
| Kohviubade mahutavus | N/A g |
| Mahutavus tassides | 1 tassi |
| Muud funktsioonid | Automatic shut-off, Can prepare cold drinks |
| Net weight | 2.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 113.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | Delonghi |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Producer product name | EDG110.WB Dolce Gusto Piccolo XS |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 0.8 L |
| Võimsus | 1400 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










