Delonghi | Coffee Maker | EDG226.A Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Capsule | 1460 W | Black
- TootjadDelonghi
- Mudel: EDG226.A
- Saadavus: 2
-
77€
Delonghi | Coffee Maker | EDG226.A Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Capsule | 1460 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 143.00 mm |
| Gross height (mm) | 327.00 mm |
| Gross weight | 2.66 kg |
| Gross width (mm) | 143.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Capsule |
| Kohviubade mahutavus | N/A g |
| Mahutavus tassides | 1 tassi |
| Muud funktsioonid | Automatic shut-off, Integrated drink quantity scale, Integrated descaling signal, XL cup function |
| Net weight | 2.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 129 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 507 g |
| Plastic (No PET) | 23 g |
| Producer | Delonghi |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Producer product name | EDG226.A Dolce Gusto Genio S |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Tare weight (kg) | 0.53 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 0.8 L |
| Võimsus | 1460 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




