Delonghi | Coffee Maker | EN127.S Nespresso Pixie | Pump pressure 19 bar | Capsule | 1260 W | Silver
- TootjadDelonghi
- Mudel: EN127.S
- Saadavus: 5
-
132€
Delonghi | Coffee Maker | EN127.S Nespresso Pixie | Pump pressure 19 bar | Capsule | 1260 W | Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 368.00 mm |
| Gross height (mm) | 285.00 mm |
| Gross weight | 3.20 kg |
| Gross width (mm) | 188.00 mm |
| Kohvimasina tüüp | Capsule |
| Kohviubade mahutavus | N/A g |
| Mahutavus tassides | 1 tassi |
| Net weight | 2.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 44 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 578 g |
| Plastic (No PET) | 32 g |
| Producer | Delonghi |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Producer product name | EN127.S Nespresso Pixie |
| Pumba rõhk | 19 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Tare weight (kg) | 0.61 kg |
| Toote värv | Silver |
| Veemahuti suurus | 1 L |
| Võimsus | 1260 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





