Philips Coffee maker | BAR300/03 Baristina | Pump pressure 16 bar | Semi-automatic | 122.8 W | White
- TootjadPhilips
- Mudel: BAR300/03
- Saadavus: 2
-
362€
Philips Coffee maker | BAR300/03 Baristina | Pump pressure 16 bar | Semi-automatic | 122.8 W | White
| All | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 451.00 mm |
| Gross height (mm) | 390.00 mm |
| Gross weight | 5.94 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kohvimasina tüüp | Semi-automatic |
| Kohviubade mahutavus | 170 g |
| Mahutavus tassides | 1 tassi |
| Net weight | 4.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1020.00 g |
| Plastic (No PET) | 125.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Coffee maker |
| Producer product name | BAR300/03 Baristina |
| Pumba rõhk | 16 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Tare weight (kg) | 1.15 kg |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 1.2 L |
| Võimsus | 122.8 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips coffee maker bar30003 baristina pump pressure 16 bar semi-automatic 1228 w white, bar30003, philips, kohvimasinad ja kohvi



















