Philips | Coffee Maker | HD7546/20 | Drip | 1000 W | Black/Metal
- TootjadPhilips
- Mudel: HD7546/20
- Saadavus: 1
-
92€
Philips | Coffee Maker | HD7546/20 | Drip | 1000 W | Black/Metal
| All | |
| Gross weight | 2.86 kg |
| Kohvimasina tüüp | Drip |
| Kohviubade mahutavus | N/A g |
| Kõrgus | 37 cm |
| Laius | 25.5 cm |
| Mahutavus tassides | 15 tassi |
| Materjal | Stainless steel/Plastic |
| Net weight | 2.12 kg |
| Palette Qty | 56 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Coffee Maker |
| Producer product name | HD7546/20 |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Sügavus | 22.1 cm |
| Toote värv | Black/Metal |
| Veemahuti suurus | 1.2 L |
| Võimsus | 1000 W |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: philips coffee maker hd754620 drip 1000 w blackmetal, hd754620, philips, kohvimasinad ja kohvi








