Tristar Multi Capsule Coffee Machine 3-1 | CM-2301 | Pump pressure 19 bar | Capsule | 1400 W | Beige
- TootjadTristar
- Mudel: CM-2301
- Saadavus: 1
-
103€
Tristar Multi Capsule Coffee Machine 3-1 | CM-2301 | Pump pressure 19 bar | Capsule | 1400 W | Beige
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 322 mm |
| Gross height (mm) | 365 mm |
| Gross weight | 3.773 kg |
| Gross width (mm) | 156 mm |
| Kohvimasina tüüp | Capsule |
| Mahutavus tassides | 1 tassi |
| Net weight | 2.893 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 880 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Multi Capsule Coffee Machine 3-1 |
| Producer product name | CM-2301 |
| Pumba rõhk | 19 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Tare weight (kg) | 0.88 kg |
| Toote värv | Beige |
| Veemahuti suurus | 1 L |
| Võimsus | 1400 W |
| Volume (m3) | 0.01833468 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




