Edifier R2000DB Brown 120 W Bluetooth speaker Bluetooth 24Wx2 + 36Wx2 (DRC On) W 4
- TootjadEdifier
- Mudel: R2000DB brown
- Saadavus: 5
-
213€
Edifier R2000DB Brown 120 W Bluetooth speaker Bluetooth 24Wx2 + 36Wx2 (DRC On) W 4 Ω
| All | |
| Bassi reguleerimine | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Brutokaal | 10.45 kg |
| Draiveri koonuse materjal | Silc |
| Draiverite arv | 2 |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 292 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 362 mm |
| Gross height master carton | 390 mm |
| Gross width (mm) | 445 mm |
| Gross width master carton | 600 mm |
| Harmoonmoonutus (THD) | 0.5 % |
| Juhtseade | Tweeter: 19mm silk dome tweeter, Bass: 4 inch (116mm) mm |
| Kaal | 9.72 g |
| Kaasaskantav | No |
| Käeshoitav kaugjuhtimispult | Yes |
| Kanalieraldus | 45 dB |
| Kaugjuhitav | Yes |
| Kaugjuhtimispuldi tüüp | IR |
| Kesksageduslike valjuhääldite arv | 1 |
| Kesksagedusliku valjuhääldi suurus | 13.3 cm |
| Koguvõimsus | 120 W |
| Kõlari paigutus | Tabletop/bookshelf |
| Kõlari tüüp | 2.0 |
| Kõlariliidese tüüp | RCA |
| Kõlarite arv | 2 |
| Kõrgete toonide reguleerimine | Yes |
| Kõrgsagedusvaljuhääldi | Yes |
| Kõrgsagedusvaljuhääldi draiverite arv | 1 |
| Kõrgsagedusvaljuhääldi suurus | 2.5 cm |
| Kõrgus | 25.2 cm |
| Korpuse materjal | Wood |
| Laius | 17.4 cm |
| Mõõdud (l x s x k) | Active: 174x289x252mm, Pasive: 174x289x238 mm mm |
| Muud funktsioonid | Active bookshelf speaker with Bluetooth pairing capability for music playback,5 inch bass driver with Aluminum diaphragm and 1 inch tweeter driver,Optical and dual RCA inputs for connectivity to multiple audio sources,Class D amplifier system with Digital |
| Näivtakistus | 4 |
| Net weight master carton | 20.9 kg |
| Netokaal | 9.731 kg |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 600.00 g |
| Pistmik(ud) | Optical / Coaxial |
| Pistmiku tüüp | 3.5mm/Bluetooth/Optical/Coaxial |
| Plastic (No PET) | 119.00 g |
| Producer product name | R2000DB |
| RMS-nimivõimsus | 120 W |
| Sagedusvahemik | 55 - 20000 Hz |
| Satelliitkõlari kõrgsagedusvaljuhääldi suurus | 1 " |
| Satelliitkõlarite RMS-võimsus | 2 x 60 W |
| Signaal-müra suhe (SNR) | 85 dB |
| Sisendi tüüp | RCA, Optical, Bluetooth |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | No |
| Soovituslik kasutus | Speaker set unit |
| Sügavus | 28.9 cm |
| Taara kaal (kg) | 0.72 kg |
| Tare weight master carton | 1.87 kg |
| Toite tüüp | 100V-240V |
| Toiteallika tüüp | AC |
| Toiteallikas | 100V-240V W |
| Traadita side tehnoloogia | Bluetooth |
| Tüüp | Bluetooth speaker |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Valjuhääldi | No |
| Värv | Brown |
| Võimendi | Built-in |
| Võimendi klass | D |
| Võimsus | 24Wx2 + 36Wx2 (DRC On) W |
| Volume (m3) | 0.04703828 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: edifier r2000db brown 120 w bluetooth speaker bluetooth 24wx2 36wx2 drc on w 4, r2000db brown, edifier, kolarid







