Genesis | Helium 200 | Black | 4 Ω | Gaming Speakers
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 360 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross weight | 1.98 kg |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Kaal | 1.5 kg |
| Kaasaskantav | No |
| Kõrgsagedusvaljuhääldi suurus | 0.86 cm |
| Muud funktsioonid | Amazing quality of bass (3 inch woofer), Active tweeter (22 mm tweeter), Wooden body, Headphone and microphone inputs, High RMS output 20W, Volume knob with turn on/off switch, Classic design |
| Näivtakistus | 4 |
| Net weight | 1.69 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 118 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 266 g |
| Plastic (No PET) | 24 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product name | Helium 200 |
| RMS-nimivõimsus | 20 W |
| Sagedusriba | 20 - 20 000 Hz |
| Signaal-müra suhe (SNR) | 70 dB |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Gaming Speakers |
| Valjuhääldi suurus | 7.62 cm |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.014688 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: genesis helium 200 black 4 gaming speakers, ncs-1305, genesis, kolarid






