ColorWay ART Glossy Magnetic Photo Paper A4 690 g/m
- TootjadColorWay
- Mudel: PGA690005MA4
- Saadavus: 3
-
12€
ColorWay ART Glossy Magnetic Photo Paper A4 690 g/m²
| All | |
| Density | 690 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 3.00 mm |
| Gross weight | 0.243 kg |
| Gross width (mm) | 232.00 mm |
| Kujutegur | A4 |
| Net weight | 0.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 5 sheets |
| Palette Qty | 3762 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Producer product family | ART Glossy |
| Resolutsioon | 2880 dpi |
| Suurus | A4 |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Tüüp | Magnetic Photo Paper |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: colorway art glossy magnetic photo paper a4 690 gm, pga690005ma4, colorway, paber

