Epson Auto Cutter Spare Blade S902007
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross weight | 0.074 kg |
| Gross width (mm) | 67 mm |
| Net weight | 0.064 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2480 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0003484 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson auto cutter spare blade s902007, c13s902007, epson, paber

