Fellowes Powershred LX50 Black, 17 L, Credit cards shredding, Cross-Cut Shredder, Paper handling standard/output 9 sheets per pa
- TootjadFellowes
- Mudel: 4406001
- Saadavus: 5
-
102€
Fellowes Powershred LX50 Black, 17 L, Credit cards shredding, Cross-Cut Shredder, Paper handling standard/output 9 sheets per pass, Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 240 mm |
| Brutokaal | 5 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 370 mm |
| Brutolaius (mm) | 330 mm |
| CD-de purustamine | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 490 mm |
| Gross height master carton | 395 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Klambrite purustamine | Yes |
| Kogus pakendis | 2 pc(s) |
| Korvi suurus | 17 L |
| Krediitkaartide purustamine | Yes |
| Maht (m3) | 0.029304 m |
| Muud funktsioonid | Safety Lock disables shredder and prevents accidental activation |
| Net weight master carton | 10 kg |
| Netokaal | 4.1 kg |
| Paber/Papp | 800.00 g |
| Paberi purustamine | 9 sheets per pass |
| Paberikäsitsus, standardne/väljastus | 9 sheets per pass |
| Plastik (ilma PET-ita) | 100.00 g |
| Producer product family | Powershred |
| Producer product name | LX50 |
| Shredder type | Cross-Cut Shredder |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.90 kg |
| Tare weight master carton | 1.119 kg |
| Toote värv | Black |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: fellowes powershred lx50 black, 17 l, credit cards shredding, cross-cut shredder, paper handling standardoutput 9 sheets per pa, 4406001, fellowes, paberipurustajad




