SALE OUT. Powershred | LX50 | Black | 17 L | Credit cards shredding | DAMAGED PACKAGING | Paper handling standard/output 9 sheet
- TootjadFellowes
- Mudel: 4406001SO
- Saadavus: 2
-
85€
SALE OUT. Powershred | LX50 | Black | 17 L | Credit cards shredding | DAMAGED PACKAGING | Paper handling standard/output 9 sheets per pass | Cross-Cut Shredder | Warranty 24 month(s)
| All | |
| CD-de purustamine | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross depth master carton | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross height master carton | 395.00 mm |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Gross width master carton | 340.00 mm |
| Klambrite purustamine | Yes |
| Korvi suurus | 17 L |
| Krediitkaartide purustamine | Yes |
| Muud funktsioonid | Safety Lock disables shredder and prevents accidental activation |
| Net weight | 4.10 kg |
| Net weight master carton | 10.00 kg |
| Paberi purustamine | 9 sheets per pass |
| Paberikäsitsus, standardne/väljastus | 9 sheets per pass |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 52.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Fellowes |
| Producer product family | Powershred |
| Producer product name | LX50 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Shredder type | Cross-Cut Shredder |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Tare weight master carton | 1.12 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




