ColorWay Air Duster
| All | |
| Brutokaal | 0.544 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 232 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Maht | 500 ml GB |
| Muud funktsioonid | Designed for fast and effective cleaning of hard to reach places Help you can blow not only dust, but also dirt and microscopic debris |
| Netokaal | 0.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 881 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Taara kaal (kg) | 0.044 kg |
| Toote tüüp | Air Duster |
| Tüüp | Compressed gas Air Duster 500ml |
| Ühilduvus | Air Duster |
| Volume (m3) | 0.0009802 m |
| WEEE maks | No |
Sildid: colorway air duster, cw-3333, colorway, puhastusvahendid



