ColorWay | Cleaner | CW-1032 | Spray for screens | 100 ml
- TootjadColorWay
- Mudel: CW-1032
- Saadavus: 5
-
3€
ColorWay | Cleaner | CW-1032 | Spray for screens | 100 ml
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross depth master carton | 435 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gross width (mm) | 40.00 mm |
| Gross width master carton | 225 mm |
| Maht | 100 ml |
| Net weight | 0.076 kg |
| Net weight master carton | 12 kg |
| Packing quantity | 100 pc(s) |
| Palette Qty | 5100 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Producer product family | Cleaner |
| Producer product name | CW-1032 |
| Tare weight (kg) | 0.044 kg |
| Tare weight master carton | 0.333 kg |
| Toote tüüp | Spray for screens |
| Volume (m3) | 0.000224 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: colorway cleaner cw-1032 spray for screens 100 ml, cw-1032, colorway, puhastusvahendid

