Gembird CK-MVC-01 2-in-1 portable vacuum cleaner Gembird
- TootjadGembird
- Mudel: CK-MVC-01
- Saadavus: 2
-
9€
Gembird CK-MVC-01 2-in-1 portable vacuum cleaner Gembird
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 65.00 mm |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Net weight | 0.24 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1445 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gembird ck-mvc-01 2-in-1 portable vacuum cleaner gembird, ck-mvc-01, gembird, puhastusvahendid

