Bosch | Food Processor MultiTalent 3 Plus | MCM3PM386 | 900 W | Number of speeds 2 | Bowl capacity 2.3 L | Black/Stainless steel
- TootjadBosch
- Mudel: MCM3PM386
- Saadavus: 4
-
121€
Bosch | Food Processor MultiTalent 3 Plus | MCM3PM386 | 900 W | Number of speeds 2 | Bowl capacity 2.3 L | Black/Stainless steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 402 mm |
| Gross height (mm) | 375 mm |
| Gross weight | 4.3 kg |
| Gross width (mm) | 263 mm |
| Kannu mahutavus | 2.3 L |
| Kiiruste arv | 2 |
| Materjal | Housing material: Plastic |
| mustmetallid | 1.00 g |
| Muud funktsioonid | Universal slicer for chopping small amounts of herbs, meat, cheese, vegetables or fruit Powerful engine: Quick and easy cooking with two speed settings and a pulse function Maximum rotation speed: 17000 rpm |
| Net weight | 3.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 265.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Food Processor MultiTalent 3 Plus |
| Producer product name | MCM3PM386 |
| Tare weight (kg) | 0.8 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 1 x Lid, 1 x Plastic mixing bowl 500 g, 1 x Plastic whisk bowl, 1 x Double-sided grating disc (coarse/fine), 1 x Whisking disc, 1 x Double-sided chopping disc (coarse/fine), 1 x Mortar, 1 x Universal knife, 1 x Universal slicer, 1 x Accessory holder, 1 x |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Võimsus | 900 W |
| Volume (m3) | 0.03964725 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
| Wooden | 1.50 g |
Sildid: bosch food processor multitalent 3 plus mcm3pm386 900 w number of speeds 2 bowl capacity 23 l blackstainless steel, mcm3pm386, bosch, koogimasinad





