Tristar Kitchen Machine | MX-4817 | 1200 W | Number of speeds 6 | Bowl capacity 5 L | White
- TootjadTristar
- Mudel: MX-4817
- Saadavus: 3
-
100€
Tristar Kitchen Machine | MX-4817 | 1200 W | Number of speeds 6 | Bowl capacity 5 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Turbo function |
| Gross depth (mm) | 244.00 mm |
| Gross height (mm) | 339.00 mm |
| Gross weight | 5.13 kg |
| Gross width (mm) | 413.00 mm |
| Kannu mahutavus | 5 L |
| Ketaste arv | N/A |
| Kiiruste arv | 6 |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Mikser | N/A L |
| Muudetav kiirus | Multiple speed |
| Net weight | 4.717 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 51 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 390.00 g |
| Plastic (No PET) | 27.00 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Kitchen Machine |
| Producer product name | MX-4817 |
| Sõtkumisotsik | Yes |
| Taignaseadeldis | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.417 kg |
| Toote värv | White |
| Vahusti | Yes |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar kitchen machine mx-4817 1200 w number of speeds 6 bowl capacity 5 l white, mx-4817, tristar, koogimasinad




