Adler | Toaster | AD 3214 | Power 750 W | Number of slots 2 | Housing material Stainless steel | Silver
- TootjadAdler
- Mudel: AD 3214
- Saadavus: 5
-
23€
Adler | Toaster | AD 3214 | Power 750 W | Number of slots 2 | Housing material Stainless steel | Silver
| All | |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Automaatne hüpikmehhanism | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav purukandik | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | 3 |
| Gross depth (mm) | 271 mm |
| Gross depth master carton | 495 mm |
| Gross height (mm) | 205.00 mm |
| Gross height master carton | 437 mm |
| Gross weight | 1.373 kg |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Gross width master carton | 290 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| mustmetallid | 12.00 g |
| Muud funktsioonid | Toaster with bun grid Anti slip feet |
| Net weight | 1.103 kg |
| Net weight master carton | 8.238 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 162 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Pesa mõõtmed (PxLxK) | 130 x 105 x 30 mm |
| Pesade arv | 2 |
| PET | 50.00 g |
| Pikk ava | No |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Toaster |
| Producer product name | AD 3214 |
| Stop/tühista-nupp | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.27 kg |
| Tare weight master carton | 1.066 kg |
| Toote värv | Silver |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 750 W |
| Võimsusastete arv | 7 |
| Volume (m3) | 0.008611025 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler toaster ad 3214 power 750 w number of slots 2 housing material stainless steel silver, ad 3214, adler, rostrid

