Deepcool Case CC560 V2 Black Mid-Tower Power supply included No
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CC560-BKGAA4-G-2
- Saadavus: 5
-
57€
Deepcool Case CC560 V2 Black Mid-Tower Power supply included No
| All | |
| Draivilahtrid | 2+1 2.5" 2x3.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 442.00 mm |
| Gross height (mm) | 493.00 mm |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid-Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 7.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | CC560 V2 |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2 |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Mini-ITX / Micro-ATX / ATX |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: deepcool case cc560 v2 black mid-tower power supply included no, r-cc560-bkgaa4-g-2, deepcool, korpused














