Deepcool Case | CG530U 4F WH | Whirte | Midi Tower
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CG530U-WHAGA4-G
- Saadavus: 5
-
110€
Deepcool Case | CG530U 4F WH | Whirte | Midi Tower
| All | |
| Draivilahtrid | 2 x 3.5", 2+1 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 475.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 8.30 kg |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Midi Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 7.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | CG530U 4F WH |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Whirte |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |









