Deepcool CG530 4F | Black | Mid Tower | ATX PS2
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-CG530-BKADA4-G-1
- Saadavus: 5
-
81€
Deepcool CG530 4F | Black | Mid Tower | ATX PS2
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | Mid Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 3.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product name | CG530 4F |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Toite tüüp | ATX PS2 |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





