Fractal Design Define 7 Compact Black, ATX / mATX / Mini-ITX, Power supply included No
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-DEF7C-01
- Saadavus: 5
-
118€
Fractal Design Define 7 Compact Black, ATX / mATX / Mini-ITX, Power supply included No
| All | |
| Aknaga | No |
| Brutokaal | 10.87 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 536.00 mm |
| Gross height (mm) | 521.00 mm |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ATX |
| Laienduspesad | 7 |
| Muud funktsioonid | Front ports: 1x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| Netokaal | 8.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 260.00 g |
| Producer product name | Define 7 Compact |
| Tare weight (kg) | 2.26 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: fractal design define 7 compact black, atx matx mini-itx, power supply included no, fd-c-def7c-01, fractal design, korpused





