Fractal Design | Define 7 Solid | Black | E-ATX | ATX
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-DEF7A-01
- Saadavus: 5
-
169€
Fractal Design | Define 7 Solid | Black | E-ATX | ATX
| All | |
| Aknaga | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 558 mm |
| Gross height (mm) | 641 mm |
| Gross weight | 16.2 kg |
| Gross width (mm) | 363 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | E-ATX |
| Laienduspesad | 7 + 2 |
| Muud funktsioonid | Front ports: 1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Audio I/O, Power button, Reset button |
| Net weight | 13.71 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2200.00 g |
| Plastic (No PET) | 290.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Producer product name | Define 7 Solid |
| Tare weight (kg) | 2.49 kg |
| Toite tüüp | ATX |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.129837114 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

